Třetí HateFree Stage vyzpovídá vzácné hosty ve formátu talkshow

Ve středu 28. ledna se potřetí a pravděpodobně naposledy do Kabinetu MÚZ vrátí akce proti nenávisti, která přivede vzácné hosty bojující proti projevům homofobie, xenofobie a rasismu ve společnosti. Akci bude předcházet již 7. repríza představení Dluhobaronů s exekuovanými lidmi na jevišti.

Na třetí HateFree Stage se představí tanečník a choreograf Yemi A.D., romský LGBT aktivista David Tišer, politická umělkyně Tamara Moyzes a náměstkyně ministra pro lidská práva Kateřina Valachová. Ve formátu talkshow s nimi pohovoří Ondřej Cihlář a Petr Prokop z divadla VOSTO5. „O hudební a taneční vložku se postará slovenský queer umělec Mušnula,doplňuje jeden z organizátorů akce Jiří Honzírek.

_504_504-02-02-02-02 (1)

„Považujeme za vhodné nebojovat s nenávistí silou a agresí, neoplácet stejnou mincí, ne zub za zub, ale naopak násilníka potěšit něčím milým, sladkým a příjemným, nejlépe k jídlu,vysvětluje Honzírek. Proti nenávisti proto napotřetí vystoupíme pudingem  ̶  pochoutkou z dětství, na níž si diváci pochutnají v průběhu večera.

Informace o konaném večeru naleznete také v tiskové zprávě.