Sezonu zahájíme už za týden v Praze

Hned dvěma reprízami představení Dluhobaroni 0.0 vstoupíme do nové divadelní sezony. Po pražském představení 7. září v kavárně Podnik na Bubenské 1 bude navíc následovat diskuze na téma “Legislativní změny ve světě exekucí, co se změní a pro koho?” Pozvání na diskuzi přijali ministr, senátor a člen ČSSD Jiří Dienstbier, advokát a politolog Pavel Uhl a novinář a autor právních publikací Tomáš Němeček. Moderátorem večera bude Patrik Eichler z Deníku Referendum. Na brněnskou reprízu se můžete těšit 11. září v Kabinetu múz.

DSC_8234

Účinkující Martina Palečková; Foto: Martin Kopáček
 

Inscenace Dluhobaroni 0.0 reflektuje dopady “exekuční džungle” posledních deseti let a do dalších repríz se rozrůstá o osobu Jiřího Bezděka. Ten stejně jako další vystupující Martina Palečková a Andréa Komárková patří mezi těžce exekuované, jimž podivné praktiky českých exekutorů znemožnily oddlužení a návrat do běžného života. Součástí večera je možnost zapojit se z hlediště, ptát se, pochybovat a nesouhlasit.

Účinkují: Martina Palečková, Andréa Komárková, Jiří Bezděk
Koncept, režie: Jiří Honzírek
Asistence režie: Olivia Fanturová
Dramaturgická spolupráce: Kateřina Menclerová
Hudba: Tomáš Vtípil
Produkce: Martina Dobrovolná

Rezervace na představení je možné provést v online formuláři na www.divadlofeste.cz/rezervace-vstupenek anebo na telefonním čísle 777 921 019.

Zdrojem informací je tisková zpráva.